نسخه چاپي  ارسال به دوست

برگزاری کارگاه اقدامات پیشگیرانه آتش سوزي ویژه کشاورزان

کارگاه آموزشی پیشگیري از آتش سوزي در روستاي بادامک با حضور کارشناسان این مدیریت و مرکز جهادکشاورزي دهمویز وکارکنان اداره آتش نشانی باغستان و جمعی از کشاورزان منطقه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی  سازمان جهادکشاورزی استان تهران، مجتبی مرادی پرنی گفت: با توجه به فرارسیدن زمان برداشت مزارع غلات، احتمال بروز آتش سوزي در مزارع گندم و جو افزایش یافته و به منظور آگاهی بخشی به کشاورزان، کارگاه آموزشی پیشگیري از آتش سوزي در روستاي بادامک با حضور کارشناسان این مدیریت و مرکز جهادکشاورزي دهمویز وکارکنان اداره آتش نشانی باغستان و جمعی از کشاورزان منطقه برگزارشد.

در این کارگاه اقدامات پیشگیرانه آتش سوزي همچون ایجاد جاده دسترسی به مزارع، در دسترس بودن تجهیزات کشاورزي نظیر تراکتور و گاوآهن و خودداري ازسوزاندن بقایاي گیاهی پس از برداشت و خودداري از سوزاندن علفهاي هرز حاشیه مزارع و ..... به کشاورزان آموزش داده شد.

گفتنی است جلسه کمیته برداشت غلات شهرستان هماهنگی هاي لازم باکلیه دستگاه هاي اجرائی ازجمله شهرداري ها و بخشداري ها، اداره

آتش نشانی، نیروي انتظامی، پلیس راهور، اداره غله، اداره پخش فرآورده هاي نفتی، اتحادیه کمباین داران و بانک کشاورزي را انجام داده است  

 

تعداد نمایش خبر:38

تاریخ درج خبر:پنج شنبه ٢٧ خرداد ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: