نسخه چاپي  ارسال به دوست

دیدار دادستان پردیس و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان به مناسبت هفته جهاد کشاورزی

دادستان پردیس و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، در این دیدار آقاجری دادستان شهرستان ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی  به مدیر و پرسنل جهاد کشاورزی و تقدیر و تشکر از زحمات جهادگران در این شهرستان گفت: نقش جهاد و جهادگران در زمان جنگ و چه در زمان بعد از جنگ در پیشبرد اهداف انقلاب چشمگیر می باشد. شهدای جهادگر در زمان جنگ از نام آوران جنگ بودند.
وی در ادامه  از ارتباط نزدیک و اهداف همسو جهاد کشاورزی و قوه قضائیه، که همواره دغدغه خدمت بی منت به مردم ، از اهداف این دو نهاد است خبر داد و بر لزوم همت و تلاش مضاعف در خصوص بررسی و نظارت بر ساخت و سازهای غیر مجاز و حفاظت از اراضی کشاورزی تاکید نمود .
سید محمد قریشی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ، با بیان این موضوع که باحمایت و مساعدت همه دستگاه ها و قضات دستگاه قضا از جهاد کشاورزی ، در امر حفظ و حراست از منابع آب و خاک که منبع تامین امنیت غذایی کشورند،  قطعا تمام تلاش جهاد کشاورزی شهرستان که  تامین امنیت غذایی جامعه وبهبود معیشت و رضایت کشاورزان خواهد بود محقق خواهد شد .
مهندس قریشی، در پایان، در مورد ساخت و سازهای غیر مجاز اظهار داشت : جهاد کشاورزی با وجود کمبود شدید نیرو  با تمام توان در حال پیگیری و شناسایی تخلفات ساخت و ساز  در سطح شهرستان می باشد و با تشکیل پرونده قضایی با جدیت از هرگونه اغماض و چشم پوشی خودداری و با متخلفین و مجرمین ساخت و ساز‌های غیرمجاز اراضی کشاورزی به طور جدی برخورد خواهدکرد.

 

تعداد نمایش خبر:58

تاریخ درج خبر:پنج شنبه ٢٧ خرداد ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: