نسخه چاپي  ارسال به دوست

افتتاح وبهره برداری طرح آبیاری تجمیعی کم فشار در روستاهای شهرستان فیروزکوه

همزمان با هفته جهاد کشاورزی طرح آبیاری تجمیعی کم فشار دو روستای لاسم چشمه و پیرده به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، همزمان با افتتاح ۸۴ پروژه سازمان جهاد کشاورزی استان تهران که با حضور استاندار و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار گردید ،طرح آبیاری تجمیعی کم فشار دو روستای پیرده و لاسم چشمه از توابع بخش مرکزی  شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار و رئیس جهاد کشاورزی این شهرستان به بهره برداری رسید.

ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه در حاشیه افتتاح این پروژه در روستای لاسم چشمه عنوان کرد:همزمان با هفته جهاد کشاورزی شاهد کلنگ زنی و افتتاح ۱۲ پروژه عمرانی در بخش های مختلف کشاورزی شهرستان فیروزکوه هستیم.

وی ادامه داد : در این راستا تعداد ۱۰ پروژه در بخش پوشش انهار و در جهت بهره گیری از شیوه نوین آبیاری در سطح ۱۲ روستای این  شهرستان به بهره برداری رسید .

مقام عالی دولت درشهرستان فیروزکوه با اشاره به افتتاح طرح آبیاری تجمیعی کم فشار در دو روستای لاسم چشمه و پیرده خاطرنشان کرد: طرح آبیاری تجمیعی کم فشار در این دو روستا درسطح بیش از ۱۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۱۲میلیارد ریال و با مشارکت سازمان جهادکشاورزی و کشاورزان این مناطق اجرایی وعملیاتی شد.

مهری از آمادگی دولت جهت اجرای طرح آبیاری مکانیزه در تمامی روستاهای شهرستان فیروزکوه خبرداد و گفت: اجرای این طرح در دستور کار دولت قرار گرفته تا با استقبال و مشارکت کشاورزان بتوانیم بخش کشاورزی شهرستان را بیش از گذشته رونق دهیم.

 

تعداد نمایش خبر:41

تاریخ درج خبر:پنج شنبه ٢٧ خرداد ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: