نسخه چاپي  ارسال به دوست

نشست خبری مدیر جهادکشاورزی پردیس با اصحاب رسانه به مناسبت هفته جهاد کشاورزی

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس به مناسبت هفته جهاد کشاورزی به تشریح اقدامات و عملکرد بخش کشاورزی این شهرستان پرداخت.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، قریشی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس به مناسبت هفته جهاد کشاورزی در نشست خبری اقدامات و عملکرد بخش کشاورزی این شهرستان را اعلام کرد.

در این نشست که با هدف پاسخگویی و اطلاع رسانی شفاف از اقدامات و فعالیت های مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان پردیس به مناسبت هفته جهاد کشاورزی برگزار شد، قریشی، ضمن تشریح فعالیت های بخش کشاورزی شهرستان، اظهار داشت: در تلاش هستیم با بهره گیری از امکانات و تمامی ظرفیت های موجود، شاهد بهبود کمی و کیفی تولید محصولات کشاورزی و حضور هرچه بیشتر تولیدکنندگان این بخش باشیم.

قریشی صنایع تبدیلی و تکمیلی، واحدهای پرورش قارچ، و گلخانه ای ، پرورش گل و گیاهان زینتی و پرورش زالو و گل محمدی؛ بانک اصلاح نژاد دام و دامپروری را از سیاست های مهم جهاد کشاورزی عنوان کرد .

 وی در ادامه از عملکرد شهرستان در حوزه حفاظت از اراضی کشاورزی و جلوگیری از تغییر کاربری های غیر مجاز و بازگرداندن آنها به چرخه تولید خبر داد و افزود: این اقدامات با هدف صیانت از منابع پایه و اراضی کشاورزی به عنوان یکی از اركان توسعه كشاورزي وتأمین امنیت غذایی صورت گرفته است.

قریشی درپایان ضمن تشکر از  حضور فعال خبرنگاران در حوزه تخصصی کشاورزی با اعلام آمادگی برای حمایت از طرح های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی شهرستان و ارائه خدمات فنی و آموزشی- ترویجی به تولیدکنندگان و علاقمندان بخش کشاورزی؛  ابراز امیدواری کرد و با اهدا لوح تقدیر از فعالیت فعالان حوزه خبر تقدیر شد.

 

 

تعداد نمایش خبر:28

تاریخ درج خبر:پنج شنبه ٢٧ خرداد ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: