نسخه چاپي  ارسال به دوست

دعوت از جهادگران استان تهران برای شرکت در حماسه بزرگ انتخابات 28 خرداد 1400

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در آستانه انتخابات 1400، از تمام جامعه بزرگ کشاورزی جهادگر و اتقلابی و دشمن شناس رای شرکت در حماسه بزرگ انتخابات دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، متن پیام ایوب فصاحت به شرح زیر است:
با سلام
الحمدلله همواره ملت بزرگ و شریف ایران پس از انقلاب اسلامی باصلابت و شجاعت در جهت حفظ آرمان هاي نظام و حراست ازکیان وعزت ایران اسلامی ایستادگی نموده و با هوشیاري و اتحاد و مقاومت خود توطئه ها و نقشه هاي خبیثانه و پلید دشمنان را نقش بر آب ساخته و خواب و خیال تضعیف اقتدار و پیشرفت کشور را براي معاندین وبدخواهان تعبیري وارونه کرده اند.
بنا به فرموده مقام معظم رهبري(مدظله العالی) آحاد مردم همدیگر را به حضور در انتخابات مهم و تعیین کننده فعلی تشویق نمایند و یقیناملت بزرگ ایران اسلامی با تاسی به وصایاي جاودان و ارزشمند حضرت امام خمینی(ره) و در پرتو تبعیت و پیروي از رهنمودهاي حکیمانه و دوراندیشانه رهبرمعظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه اي(مدظله العالی) خواهند توانست بر بسیاري از فتنه ها و توطئه هاي دشمنان از جمله دعوت آنها به عدم حضور در انتخابات با بهانه هاي واهی در شرایط خطیر کنونی فائق آمده و سیلی دیگري بر چهره بدخواهان ایران اسلامی بزنند.
لذا از شما همکاران هوشمند، دشمن شناس و انقلابی ایران اسلامی براي شرکت گسترده در صندوق هاي رأي و حضور درانتخابات پیش رو دعوت بعمل می آید.

 

تعداد نمایش خبر:90

تاریخ درج خبر:پنج شنبه ٢٧ خرداد ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: