نسخه چاپي  ارسال به دوست

باغات خسارت دیده از تگرگ دماوند و فیروزکوه موردبازدید قرار گرفت/بررسی پرداخت تسهیلات به باغداران خسارات دیده

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به همراه نماینده مجلس شورای اسلامی، عضو هیات مدیره صندوق بیمه محصولات کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی از تعدادی باغات آسیب دیده بر اثر تگرگ‌ در شهرستان های دماوند و فیروزکوه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، درپی بارش نزولات جوی و تگرگ در روزهای اخیر و خسارت به باغات میوه شهرستان های سردسیر استان، رسولی نژاد نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی به همراه رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، عضو هیات مدیره صندوق بیمه محصولات کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی وبرخی مسئولان از تعدادی باغات آسیب دیده بر اثر تگرگ‌ در شهرستان دماوند بازدید کردند.

در این بازدید میزان خسارات بارش تگرگ در باغات جابان، سربندان، اوچونک و شاه‌بلاغی مورد برآورد قرار گرفت و تصمیماتی جهت پیگیری جدی و آنی از طریق مقامات کشوری و استانی اتخاذ شد.

درخواست پرداخت تسهیلات با سود کمتر به باغداران آسیب دیده از خسارت تگرگ، پرداخت زودهنگام غرامت‌ها به باغات بیمه شده و همچنین باغات فاقد بیمه در این بازدید مورد تاکید قرار گرفت.

گفتنی است فرماندار شهرستان دماوند میزان خسارت به باغداران شهرستان دماوند در پی بارش تگرگ دو روز گذشته در این منطقه را به طور میانگین حدود ۴۵درصد اعلام کرد.

 

تعداد نمایش خبر:99

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ١٥ ارديبهشت ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: