نسخه چاپي  ارسال به دوست

حمایت جدی جهادکشاورزی استان تهران از صنایع تبدیلی/افزایش 977هزارتنی ظرفیت جذب ماده خام محصولات کشاورزی استان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به حمایت جدی از صنایع تبدیلی تکمیلی بخش کشاورزی از افزایش 977هزارتنی جذب ماده خام دراین بخش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، ایوب فصاحت در شورای هماهنگی مدیران بخش کشاورزی استان با تاکید بر تلاش برای تحقق شعار سال افزود: تاکید مقام معظم رهبری بر تولید در سال های اخیر همواره در نامگذاری شعار سال شاخص بوده است؛ امسال اما با دو کلید واژه "پشتیبانی ها" و "مانع زدائی ها" مسیر بر ما روشن است.
وی ادامه داد: مدیران باید تلاش کنند تا با تسهیل امور به رفع موانع تولید بپردازند.
فصاحت در بخش دیگری از سخنانش بر حمایت جدی جهادکشاورزی استان تهران از صنایع تکمیلی و تبدیلی تاکید کرد و گفت: این بخش می تواند با سردخانه ها و کارخانه های مواد غذایی نقش موثری در سودآوری بیشتر بخش تولید، توسعه کشاورزی روستایی و جلوگیری از ضایعات داشته باشد و با فرآوری محصولات کشاورزی باعث ایجاد ارزش افزوده، اشتغال زایی و درآمدزایی روستاها شود.
وی هم چنین از افزایش جذب ماده خام به میزان 977هزار و 678 تن در سال 99 خبر داد و افزود: با این میزان افزایش، رفیت جذب ماده خام بخش کشاورزی استان تهران از 3.4 میلیون تن در سال 98 به 4.383 میلیون تن در پایان سال 99 رسیده است . 

 

تعداد نمایش خبر:85

تاریخ درج خبر:سه شنبه ٢٤ فروردين ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: