نسخه چاپي  ارسال به دوست

تشدید نظارت بر عرضه عمده گوشت مرغ/کشتارگاه های استان تهران به طور دقیق رصد می شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در دومین جلسه تبیین شیوه نامه نظارت بر تولید و عرضه گوشت مرغ از رصد دقیق کشتارگاه های استان تهران با حضور ناظرین ویژه به منظور ساماندهی این بازار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران ، دومین جلسه تبیین شیوه نامه نظارت بر تولید و عرضه گوشت مرغ به ریاست فصاحت رئیس سازمان و با حضور مدیرکل دامپزشکی استان، مدیران ستادی و مدیران و معاونان جهاد کشاورزی شهرستان ها با هدف خوانش و بررسی این شیوه نامه برگزار شد.

فصاحت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی بر اساس مصوبه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت موظف است تنظیم بازار تا سطح عمده فروشی را مدیریت کند، افزود: رصد دقیق و پایش کشتارگاه ها با حضور فعال ناظرین شهرستان ها آغاز شده است که می تواند خطاها و سودجویی ها را به حداقل برساند و به ساماندهی بازار در سطح عمده کمک کند.

وی با اشاره به رفع مشکل تامین و عرضه تخم مرغ بر مدیریت مرغداری های تخم گذار و تحویل بار تولیدی این واحدها برای جلوگیری از هرگونه مشکل تاکید کرد.

بابائی، مدیرکل دامپزشکی استان تهران نیز در این جلسه به بیان نکات مورد توجه در نظارت ها و بازرسی ها پرداخت و از ممنوعیت عرضه مرغ قطعه شده در بازار خبر داد.

 

تعداد نمایش خبر:92

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ٦ اسفند ١٣٩٩

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: