نسخه چاپي  ارسال به دوست

ملاقات مردمی تلفنی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران برگزار شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در این جلسه از برنامه هفتگی ملاقات مردمی که پس از شیوع ویروس کرونا به صورت ارتباط تلفنی برگزار شد، به درخواست تنی چند از بهره برداران رسیدگی کرد.

1024x768

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، در این جلسه ملاقات مردمی که با حضور ذوالفقاری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران برگزار شد، درخواست های 5 تن از بهره برداران بخش های مختلف مرتبط با مباحث کشاورزی مورد رسیدگی قرار گرفت.

در خواست احداث گلخانه، مجوز دامپروری، امور اراضی، آب و خاک، صنایع تبدیلی و تکمیلی از جمله درخواست های مطرح شده در این جلسه از برنامه هفتگی ملاقات های مردمی بود.

گفتنی است باتوجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین لزوم کاهش ترددهای غیر ضروری و جلوگیری از تجمعات، برگزاری برنامه هفتگی دیدارهای مردمی به صورت غیرحضوری انجام می شود که در روند شیوع این بیماری موثر خواهد بود.

متقاضیان و بهره برداران بخش کشاورزی استان تهران برای شرکت در این ملاقات مردمی می توانند با شماره تلفن 02181122918 درساعات اداری تماس حاصل نمایند تا پس از ثبت اطلاعات و بررسی پرونده یا نامه مورد نظر توسط واحد تخصصی، در لیست ملاقات شوندگان قرار گیرند.

 

تعداد نمایش خبر:159

تاریخ درج خبر:سه شنبه ٢٣ دی ١٣٩٩

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: