نسخه چاپي  ارسال به دوست

همسویی شهرداری در صیانت از اراضی کشاورزی و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم شهر ضروری است

شهردار شریف آباد با مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پاکدشت دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، شیرزاد یعقوبی شهردار شریف آباد با همراهی پیروز نیک پور رئیس اداره بازرسی شهرداری با فرامرزی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پاکدشت دیدار کردند.

در این دیدار بر ضرورت هماهنگی بین دو دستگاه ( جهاد و شهرداری) جهت تعامل و همسویی در صیانت از اراضی کشاورزی و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم شهر تاکید شد.

فرامرزی مدیر جهاد کشاورزی پاکدشت، با بیان اینکه حفظ اراضی کشاورزی از وظایف جهاد کشاورزی بوده از عملکرد بسیار موثر شهرداری شریف آباد در مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم شهر شریف اباد قدردانی کرد و افزود: در طول یکسال گذشته شاهد  کاهش چشمگیر  بناهای غیرمجاز در حریم شهر بوده ایم که این نشان از توجه و عملکرد خوب شهردار و همکارانش در  جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز  بوده است .

یعقوبی خاطر نشان کرد: گرچه طرح پرونده های ماده صد برای شهرداری درآمدزاست اما شهرداری به این موضوع هیچ گونه اعتقادی نداشته و به شدت در برابر متخلفان تخریب اراضی کشاورزی در حریم برخورد خواهد کرد.

در پایان این دیدار تابلو تمثال مبارک سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از سوی جامعه ایثارگری شهرداری شریف آباد توسط نیک پور رئیس اداره بازرسی و مشاور شهردار در امور ایثارگران به  مدیر جهاد کشاورزی پاکدشت اهدا شد.

 

تعداد نمایش خبر:39

تاریخ درج خبر:سه شنبه ٢٣ دی ١٣٩٩

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: