نسخه چاپي  ارسال به دوست

فرماندار و مسئولین شهرستان ملارد به پاس اقدامات پیشگیرانه در برخورد با ساخت وسازهای غیرمجاز تقدیر شدند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از اهتمام فرماندار و مسئولین شهرستان ملارد در خصوص اقدامات پیشگیرانه در راستای برخورد با ساخت و ساز های غیر مجاز قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، جلسه بررسی راهکارهای پیشگیری و برخورد با ساخت و ساز های غیر مجاز به ریاست برنجی فرماندار ملارد و با حضور سرهنگ پناهی فرمانده حفاظت اراضی استان تهران، جبله دادستان ، سرهنگ سليماني فرمانده نیروی انتظامی و صالحی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملارد برگزار شد.

در این نشست درخصوص ارائه راهکارهای قانونی و بررسی دقیق نحوه عملکرد شهرستان ملارد در خصوص برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز در این شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

مسئولین شهرستان ملارد و شهر صفادشت فرماندار، دادستان ملارد، ریاست حوزه قضایی بخش صفادشت، فرمانده منطقه انتظامی ملارد و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملارد درجهت مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز با اهدای لوحی ازسوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تقدیر شدند.

در این جلسه سرهنگ پناهی فرمانده یگان حفاظت از اراضی استان تهران با تقدیر از روند پیشگیری و مقابله با تغییر کاربری های غیرمجاز اراضی کشاورزی، بر حفظ آن تاکید کرد.

 

تعداد نمایش خبر:69

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: