نسخه چاپي  ارسال به دوست

بيمه محصولات کشاورزی بهترين روش دريافت خسارات برای بهره برداران بخش کشاورزی است

مدير جهاد کشاورزی پردیس در جلسه بیمه محصولات کشاورزی شهرستان گفت: بيمه محصولات کشاورزی بهترين روش دريافت خسارات برای بهره برداران بخش کشاورزی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، جلسه بیمه محصولات کشاورزی باحضور قریشی مدير جهاد کشاورزی شهرستان، کارشناسان ارشد بیمه از مرکز بیمه محصولات کشاورزی و نمايندگان کشاورزان و باغداران با هدف بهره مندی کشاورزان از بیمه محصولات باغی در دفتر مديريت جهاد کشاورزی شهرستان پردیس برگزار شد.

قریشی خواستار تعامل هرچه بيشتر شرکت کارگزار بیمه با کشاورزان و بهره برداران جهت بهره مندی بهترکشاورزان از خدمات بیمه شد و افزود : درحال حاضر بيمه محصولات کشاورزی بهترين و سهل الوصول ترين روش دريافت خسارات برای بهره برداران بخش کشاورزی بوده و در شهرستان پردیس با توجه به شرايط خاص آب و هوايی و احتمال سرمازدگی باغات و زراعت اهميت بيمه دو چندان است.

گفتنی است مدیرعامل شرکت کارگزار بیمه به تشریح سیاست ها و اهداف و روش های پیش بینی شده در نظام نامه بیمه کشاورزی و شرایط مندرج در شیوه نامه پرداخت وبا توصیف شرایط تولید در بخش کشاورزی و کاهش مستقیم درآمد کشاورزان ناشی از تغییرات اقلیمی شکننده، توسعه بیمه‌های فراگیر کشاورزی را راهکاری ضروری برای استمرار تولید برشمرد و از آن به عنوان ضمانتی برای امنیت غذایی یاد کرد.

در اين جلسه در خصوص بيمه باغات و زراعت شهرستان و افزايش سطح بيمه بحث و تبادل نظر شد.

 

تعداد نمایش خبر:41

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: