نسخه چاپي  ارسال به دوست

حجت الاسلام تقدیسی، فرمانده حوزه مقاومت و پایگاه جوادالائمه(ع) سازمان جهادکشاورزی استان تهران شد

باحکمی ازسوی سرهنگ پاسدار فرجی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی، حجت الاسلام تقدیسی به عنوان فرمانده حوزه مقاومت وپایگاه جوادالائمه(ع) سازمان جهادکشاورزی استان تهران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، حجت الاسلام تقدیسی در مراسمی با حضور سرهنگ پاسدارمحسن فرجی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولان این مرکز، ایوب فصاحت رئیس سازمان و معاونان و مدیران ستادی و شهرستان ها به عنوان سرپرست فرماندهی حوزه مقاومت و پایگاه جوادالائمه(ع) سازمان جهادکشاورزی استان تهران معرفی شد.

 سرهنگ فرجی در این مراسم با یاد و نام شهدای 8سال دفاع مقدس به ویژه سردار سلیمانی و تبریک پیشاپیش عید فطر با تاکید بر سازماندهی بسیج اظهار داشت: به برکت اما خمینی(ره)، بسیج به عنوان نهادی مردمی که بتواند مشکلات را حل کند به وجود آمد و تابحال بسیجیان نشان داده اند که همواره نیروی استوار و فعال پای کار ایستاده اند.

وی با اشاره به نقش بسیج درحل مشکل توزیع مرغ و حذف سودجوبان از بازار گفت: بسیج کمک کننده به سازمان است و همواره نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.

فصاحت، رئیس سازمان با بیان اینکه حضور بسیج را درعرصه های مختلف و در روزهای سخت دیده ایم، افزود: اگر حضور بسیج نبود، جولان دلالان و آشفتگی در بازار مرغ پایان نمی یافت و از این ظرفیت در عرصه مبارزه با زمین خواری نیز به عنوان یکی از مشکلات مهم بخش کشاورزی استان تهران بهره خواهیم گرفت تا با مدیریت این معضل، گامی درجهت رفع دغدغه های مقام معظم رهبری برداریم.

وی خاطرنشان کرد: درسطح سازمان نیز تلاش می کنیم تا روحیه جهادی را در بدنه خود تقویت کرده و به حد اعلای خود برسانیم.

 

تعداد نمایش خبر:165

تاریخ درج خبر:سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: