نسخه چاپي  ارسال به دوست

بازدید سرزده رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از کشتارگاه های طیور

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران شبانه از کشتارگاه های طیور سطح استان به طور سرزده بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، فصاحت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران طی بازدیدی سرزده در کشتارگاه های طیور شهرستان ها حضور یافته و بر نحوه فعالیت کشتارگاه ها و چگونگی بازرسی ناظرین دولتی مستقر در کشتارگاه های طیور استان نظارت کرد.

فصاحت رئیس سازمان در حاشیه این بازدید تاکید کرد: تمام مرغ زنده کشتارشده در کشتارگاه ها به بازار رسیده و با نرخ مصوب 20هزار و 400تومان عرضه شود.

وی اضافه کرد کرد: اگر نظارت به صورت اصولی و به تناوب در همه مراحل تولید تا کشتار و عرضه مرغ در سطح عمده و خرده فروشی انجام شود، بازار با مواردی ازجمله کمبود گوشت مرغ یا افزایش غیرمنطقی قیمت مواجه نخواهد بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با بیان اینکه همه تلاش مجموعه جهادکشاورزی استان تهران بر مدیریت صحیح بازار تولید تا عرضه عمده است، افزود: مرغدارانی که از عرضه مرغ متعهد شده سرباز می زنند به تعزیرات حکومتی معرفی و مجازات خواهند شد.

در این بازدید چند ساعته، روند کشتار و چگونه رصد محموله ها و موارد قرنطینه و همچنین در خصوص طرح های جدید وزارتخانه و سازمان دامپزشکی از جمله عدم قطعه بندی مرغ در کشتارگاه و نحوه برخورد با خودروهای فاقد گواهی حمل بهداشتی مورد بررسی و بحث و تبادل نظر خوبی صورت گرفت
گفتنی است در راستای تامین مرغ موردنیاز بازار و تشدید نظارت بر روند توزیع و عرضه گوشت مرغ از ابتدای اسفندماه ناظران جهاد کشاورزی استان تهران درکنار ناظران فنی شبکه دامپزشکی در کشتارگاه ها حضور یافته اند. 

 

تعداد نمایش خبر:99

تاریخ درج خبر:شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: