نسخه چاپي  ارسال به دوست

بررسی برنامه توسعه هفتم/اولویت‌های استان بر اساس برنامه احصا شود

استاندار تهران در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان بر بررسی برنامه توسعه هفتم از سوی مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: اولویت‌های استان بر اساس برنامه احصا شود تا بتوان بر اساس آن زمینه توسعه استان را فراهم کرد. 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، هفتمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران، دوازدهم آذرماه به ریاست «علیرضا فخاری» استاندار تهران، دبیری «علاءالدین ازوجی» رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و با حضور معاونین استاندار، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، مدیران کل دستگاه های اجرایی برگزار شد. 
در این جلسه فخاری با اشاره به فلسفه شورا اظهار داشت: فلسفه شورای برنامه‌ریزی تجمیع نظرات نخبگانی برای توسعه استان تهران است.
وی افزود: تهران علی‌رغم جلوه‌های زیبا، استانی محروم است و باید با نگاه بلند و آینده‌پژوهی وضعیت جبران شده تا در آینده نزدیک شاهد رشد و توسعه استان باشیم.
استاندار تهران همچنین بر بررسی برنامه توسعه هفتم از سوی مدیران کل تاکید کرد و گفت: اولویت‌های استان بر اساس برنامه احصا شود تا بتوان بر اساس آن زمینه توسعه استان را فراهم کرد.

 

تعداد نمایش خبر:47

تاریخ درج خبر:يکشنبه ١٣ آذر ١٤٠١

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: