نسخه چاپي  ارسال به دوست

6هکتار از اراضي كشاورزی سه روستای رباط کریم آزادسازی شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رباط کریم گفت: 40 فقره دیوارکشی و بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان به مساحت 6 هکتار تخریب شد.

با تخریب 40 فقره دیوارکشی و بنای غیرمجاز؛

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، علی عباسی در این باره گفت: در راستای حفظ و حراست از اراضی زراعی و باغی شهرستان رباط کريم و با استناد به دستور دادستان شهرستان، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان رباط کریم به همراه کارکنان خدوم نیروی انتظامی و یگان امداد شهرستان و پرسنل پلیس ساختمانی شهرداری رباط کریم، تبصره ۲ ماده ۱۰ و قانون حفظ کاربری اراضي زراعی و باغها در روستاهاي انجم آباد، الارد و پرندك انجام شد كه در همين راستا  تعداد ٣٣مورد ديواركشي، ٦مورد بنا و يك مورد محوطه سیمانی جمعا حدود ٥٧٠٠٠ مترمربع از اراضي كشاورزي آزادسازي شد.
وی افزود: به تمام افرادی که قصد ساخت وساز غیرمجاز را دارند اعلام می‌کنیم که جهاد کشاورزی و دستگاه قضایی با جدیت با این افراد برخورد خواهد کرد و قلع و قمع بناهای غیر مجاز را در دستور کار خود قرار داده است.
عباسی تصریح کرد: هر گونه ساخت و ساز و تغییر کاربری اراضی کشاورزی جرم بوده و بر اساس قانون با متخلفان برخورد خواهد شد و هر گونه تغییر کاربری و انجام دیوارکشی و ساخت بنا منوط به صدور مجوز از کمیسیون مربوطه امکان پذیر است.

 

تعداد نمایش خبر:84

تاریخ درج خبر:سه شنبه ١١ مرداد ١٤٠١

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: