نسخه چاپي  ارسال به دوست

۲ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان ملارد رفع تصرف شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملارد از رفع تصرف حدود ۲ هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، صالحی افزود: در راستای حفظ و حراست از اراضی زراعی و باغات شهرستان ملارد ، طبق دستور دادستان شهرستان، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ملارد به همراه کارکنان خدوم نیروی انتظامی شهرستان و عوامل شهرداری ملارد، تعداد ۱۶ مورد ساخت و ساز غیر مجاز تخریب شد.

وی ادامه داد: با اعمال تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی، حدود ۲ هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان شامل دیوارکشی و تفکیک غیر مجاز حدود۱۵۰۰ متر ، بنا حدود ۳۰۰ متر مربع،اسکلت فلزی و فونداسیون حدود ۱۰۰ متر مربع محوطه و جاده کشی حدود ۸۰۰ متر مربع، استخر حدود ۵۰ مترمربع، آلاچیق حدود ۱۵ متر مربع در روستاهای لم آباد و اسفندآباد شهرستان ملارد آزادسازی شد.

صالحی با تاکید بر حفاظت از زمین های کشاورزی خاطرنشان کرد: با هرگونه ساخت و سازهای غیرمجاز و دخل و تصرف در زمین های کشاورزی که مانع از تولید محصولات کشاورزی شود به شدت برخورد می شود.

این مسئول ادامه داد: تیم های گشتی جهاد کشاورزی محدوده‌های این منطقه را رصد و با متخلفان در امر ساخت و ساز غیر مجاز برخورد می کنند.

وی از همه مالکان و کشاورزان خواست که قبل از هرگونه اقدامی در زمینه ساخت و ساز در زمین های کشاورزی با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مکاتبه داشته باشند.

 

 

تعداد نمایش خبر:48

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ٢٩ دی ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: