نسخه چاپي  ارسال به دوست

برخورد با هرگونه اخلال و احتکار در بازار تشدید می شود

دومین جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار استان با حضور معاون ااستاندار، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران و سایر اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، دومین جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران و سایر اعضا برگزار شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در این جلسه با تاکید بر نقش آموزش در اثربخشی بازرسان عنوان کرد: با توجه به ضرورت نظارت دقیق تر و بیشتر در ماه‌های پایانی سال و رصد بازار تعداد۷۰۰ نفر نیروی آموزش دیده در قالب بازرسان از نیروهای بسیج و دستگاه های متولی افزوده خواهد شد.

عسگری همچنین با تاکید بر رصد موجودی کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در انبارها گفت: دستگاه های متولی با دقت و حساسیت بالا ذخایر کالاهای اساسی انبارها را رصد نمایند و با هرگونه اخلال و احتکار برخورد لازم صورت گیرد.

وی با اشاره به نقش سازمان تعزیرات به عنوان دبیرخانه کمیته اقدام مشترک بیان کرد: انتظار جامعه این است که برخوردهای قانونی لازم با اخلال گران در بازار به صورت عمومی از طریق رسانه ملی و استانی به اطلاع آنها رسانده شود و تعزیرات حکومتی این موضوع را مدنظر داشته باشد.

 

تعداد نمایش خبر:136

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٢٧ دی ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: