نسخه چاپي  ارسال به دوست

توزیع گسترده گوشت قرمز در میادین تره بار شهر تهران

مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع تخم مرغ و گوشت قرمز در میادین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، سالمی با اشاره به عرضه گسترده و بدون محدودیت تخم مرغ در بازار گفت: هر شانه تخم مرغ درب سردخانه به قیمت ۳۷ هزارو ۵۰۰تومان در اختیار واحدهای صنفی و عرضه کنندگان عمده قرار می گیرد.

وی ادامه داد: متقاضیان می توانند به سردخانه شهید کرمی(کارخانه سعید آباد) در غرب و سردخانه تهرانپارس در شرق مراجعه کنند و تمام اتحادیه ها، تشکل‌ها و واحدهای صنفی امکان دریافت تخم مرغ به هر میزان و عرضه آن را دارند.
سالمی افزود: هم چنین هر شانه تخم مرغ در میادین میوه و تره بار سطح شهر و فروشگاه های زنجیره ای به قیمت ۴۳هزارتومان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.
مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران با اعلام خبر آرامش بازار مرغ گفت: درحال حاضر بازار مرغ به تعادل رسیده و با قیمت هرکیلوگرم ۲۷هزارتومان به فروش می رسد که حتی دوهزارتومان از قیمت مصوب ۲۹هزارتومانی ستاد تنظیم بازار استان پایین‌تر است؛ بنابراین توزیع خاصی را نداریم و تنها مرغ منجمد به شهرستان های استان تهران برای عرضه، ارسال می شود.
سالمی از توزیع گوشت قرمز دام سبک و سنگین در میادین برای تعادل بخشی به بازار خبر داد و گفت: این توزیع با هدف تنظیم بازار گوشت قرمز آغاز شده است و هرکیلوگرم گوشت گوسفندی به قیمت ۱۱۰هزارتومان و گوشت گوساله به قیمت ۱۰۰هزار تومان عمده و درسطح خرده فروشی میادین میوه و تره بار نیز ۱۱۷هزارتومان گوسفندی و ۱۱۰هزارتومان گوساله عرضه می شود.
وی با تاکید بر ادامه این طرح تا متعادل شدن بازار گوشت قرمز گفت: متقاضیان توزیع عمده نیز می توانند با نامه از اتحادیه‌ها به شرکت پشتیبانی امور دام مراجعه کنند

 

 

 

تعداد نمایش خبر:37

تاریخ درج خبر:شنبه ٢٥ دی ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: