نسخه چاپي  ارسال به دوست

رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی و کشاورزی اسلامشهر در نشست مشترک با معاونین وزیر جهاد کشاورزی

مسائل و مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی و کشاورزی اسلامشهر در نشست مشترک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی و معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.

به گزارش نجواخبر، محمد قربانی معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی، نبی الله خون میرزایی معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران، فصاحت رئیس سازمان، حبیبی فرماندار اسلامشهر مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.
محمد قربانی معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت تسهیل، تسریع و روان سازی امور مربوط به کارآفرینان و سرمایه گذاران مرتبط با بخش کشاورزی تاکید کرد و اظهار داشت: وزارت جهاد کشاورزی ضمن حمایت از سرمایه گذاری در بخش کشاورزی تسهیلات و خدماتی که مورد نیاز فعالان این حوزه است را تامین خواهد کرد.
همچنین خون میرزایی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان شیلات ایران نیز به سرمایه گذاری قابل توجه صورت گرفته توسط بخش خصوصی در شرکت ماهیران که در زمینه تولید ماهیان زینتی فعالیت می کند اشاره کرد و گفت: با اجرایی شدن مصوبه ستاد رفع موانع تولید استان تهران درخصوص این شرکت، پرداخت تسهیلات و تکمیل طرح توسعه ای این شرکت که بیش از 300 فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد کرد اجرایی می شود.
در ادامه این نشست علاوه بر مسائل مربوط به شرکت ماهیران، موضوعات مربوط به شرکت الکتروژن و یکی از دامداری های شهرستان نیز به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم جهت رفع آنها اتخاذ شد.
سرپرست فرمانداری اسلامشهر در این نشست با بیان اینکه شهرستان اسلامشهر در حوزه تولید محصولات کشاورزی و دامی از شهرستان های سرآمد استان تهران محسوب می شود، گفت: کشاورزان، دامداران، تولید کنندگان و صنعتگران رزمندگان جنگ اقتصادی هستند و ما نیز باید از آنان به خوبی حمایت و پشتیبانی کنیم.
وی ادامه داد: بی نیازی کشور از واردات و همچنین ایجاد فرصت های شغلی جدید در گرو پشتیبانی از تولید کنندگان و رفع موانع آنان است و مجموعه فرمانداری از تمامی ظرفیت ها در این زمینه استفاده خواهد کرد.
گفتنی است معاونین وزیر جهاد کشاورزی، با همراهی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران و معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اسلامشهر پیش از حضور در این نشست از شرکت ماهیران در احمدآباد مستوفی بازدید کردند.

 

 

تعداد نمایش خبر:107

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ٢٢ دی ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: