نسخه چاپي  ارسال به دوست

55 ساخت وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی دو روستای شهرستان ری تخریب شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری از تخریب 55 ساخت وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی دو روستای شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، جبرئیل برادری در این باره گفت: در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون اصلاحی قانون حفظ کاربری زمین کشاورزی و باغ ها، ۵۵ فقره ساخت وساز غیرمجاز در روستاهای اشرف آباد و غنی آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان ری تخریب شد.

وی اضافه کرد: این ساخت و سازها برای افزایش ارزش افزوده اراضی کشاورزی انجام شده بود که تخریب این موارد با حضور عوامل نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی، نمایندگان دادستانی و بخشداری انجام شد که به دنبال اجرای این عملیات تخریب، ۶۴۸۰۰ مترمربع از اراضی کشاورزی آزادسازی شد.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری با تاکید برحفاظت از زمین‌های کشاورزی خاطرنشان کرد: با هرگونه ساخت وساز غیرمجاز و دخل و تصرف در زمین‌های کشاورزی که مانع از تولید محصولات کشاورزی شود به شدت برخورد می شود.

برادری از همه مالکان و کشاورزان خواست که قبل از هرگونه اقدامی در زمینه ساخت و ساز در زمین های کشاورزی با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مکاتبه کنند.

وی از دستورات معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب ری، عوامل نیروی انتظامی و بخشداری مرکزی برای همکاری در این حوزه قدردانی کرد.

 

 

تعداد نمایش خبر:30

تاریخ درج خبر:شنبه ١٣ آذر ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: