نسخه چاپي  ارسال به دوست

دیدار مدیر جهاد کشاورزی پردیس با بهره برداران

مدیر جهاد کشاورزی پردیس با بهره برداران دیدار و پاسخگوی مسائل و مشکلات آنان شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، پس از دیدار های متعدد بهره برداران به مناسبت عرض تبریک فرارسیدن عید سعید غدیر با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و عنوان برخی از مشکلات مربوطه، سید محمد قریشی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان در مراسم گرامیداشت عید سعید غدیرخم که با حضور کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان در محل سالن اجتماعات این شهرستان برگزار شد ، افزود: غدیر خم از مهمترین رویدادادهای اسلام بوده و بعنوان عید اکمل و بزرگ ترین عید مسلمانان است و دارای فضلیت بسیاری است. .
وی همچنین با بیان گوشه ای از سیره علی ابن ابیطالب (ع) اظهاار داشت: وظیفه همه ماست که با تاسی از منش ائمه اطهار در رفع مشکلات مردم و تلاش در جهت پیشبرد وتعالی جامعه اسلامی کوشا بوده ودر انجام رسالتی که به عنوان عضو کوچکی ار جامعه بزرگ کشاورزی به عهده ما گذارده شده که حفظ امنیت غذایی جامعه است کوتاهی نکنیم .

*دیدار بخشدار مرکزی شهرستان پردیس با مدیر جهاد کشاورزی این شهرستان به مناسبت عید سعید غدیر
در این بازدید حیدری، بخشدار مرکزی ضمن تبریک این عید سعید، از تعامل و همکاری خوب جهاد کشاورزی با دهیاران و شورهای این بخش و تلاش و همیت جهادگران شهرستان قدردانی کرد . در ادامه قریشی ضمن برشمردن فعالیت های صورت گرفته ، نسبت به لزوم بررسی مسایل و مشکلات بهره برداران حوزه کشاورزی شهرستان و اهمیت همکاری دو جانبه بخشداری و جهاد کشاورزی تاکید کردند.

 

 

تعداد نمایش خبر:35

تاریخ درج خبر:يکشنبه ١٠ مرداد ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: