نسخه چاپي  ارسال به دوست

۱۸ پرونده در کمیسیون تبصره یک ماده یک امور اراضی استان تهران

به منظور بررسی درخواست های تغییرکاربری اراضی کشاورزی جهت اجرای طرح های مختلف سرمایه گذاری و اتاق کارگری و نگهبانی در سطح استان، کمیسیون تبصره یک ماده یک قانون حفظ کاربری اراضی تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، کمیسیون تبصره یک ماده یک قانون حفظ کاربری اراضی در سالن جلسات حوزه ریاست سازمان و با حضور معاون استانداری تهران، مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان و سایر اعضا برگزار شد.

عسگری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در این جلسه پیشنهاد تشکیل تیم های کارشناسی برای احصای پرونده های منتهی به آرای قضایی کمیسیون تبصره یک ماده یک استان را مطرح کرد که مورد استقبال اعضا قرار گرفت.
در این جلسه تعداد 18پرونده در دستور کار قرار گرفت که با حضور اعضای کمیسیون در سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی استان تهران بررسی و تعیین تکلیف شد.


بنای کارگری باغ، انبار ذخیره سازی محصولات در 8 شهرستان تابعه استان تهران از جمله پرونده های بررسی شده در این جلسه بود که با تاکید اعضا بر حفظ اراضی دارای آب استان و اراضی ملی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است براساس تبصره یک ماده یک قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، تشخیص موارد ضروری تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها در هر استان به عهده کمیسیونی مرکب از رئیس سازمان جهاد کشاورزی، ‌مدیر امور اراضی، مدیرکل مسکن و شهرسازی، مدیرکل حفاظت محیط زیست آن استان و یک نفر نماینده استاندار است که به ریاست سازمان جهاد کشاورزی آن استان تشکیل می شود.

 

 

تعداد نمایش خبر:25

تاریخ درج خبر:يکشنبه ١٠ مرداد ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: