نسخه چاپي  ارسال به دوست

بازدید دوتن از معاونان وزارت جهاد کشاورزی از یکی از بزرگترین شرکت های پرورش ماهیان زینتی کشور در استان تهران

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی، معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات کشور و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به منظور رفع مسائل و مشکلات تولید با حضور در شهرستان اسلامشهر از شرکت پرورشی‌ ـ تحقیقاتی ماهیران، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های پرورش ماهیان زینتی کشور بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی، معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات کشور، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران ، فرماندار شهرستان اسلامشهر، سرپرست مدیریت شیلات و امور آبزیان استان و سایر مسئولان به منظور رفع مسائل و مشکلات تولید با حضور در شهرستان اسلامشهر از شرکت پرورشی‌ ـ تحقیقاتی ماهیران، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های پرورش ماهیان زینتی کشور بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید جلسه ای به منظور بررسی طرح توسعه ای این شرکت و رفع موانع و مشکلات موجود با حضور مدیر این مجموعه برگزار شد.

گفتنی است شرکت پرورشی‌ ـ تحقیقاتی ماهیران تولید و پرورش ماهیان زینتی واقع در شهرستان اسلامشهر، درحال حاضر در زمینی به وسعت ۵ هکتار به تولید سالانه ۱۰ میلیون قطعه ماهی زینتی ،۲۰ هزار قطعه گیاهان آبزی و ۳۰۰ هزار دستگاه آکواریوم و تجهیزات جانبی مشغول است.

 

تعداد نمایش خبر:91

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ٢٢ دی ١٤٠٠

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: