نسخه چاپي  ارسال به دوست

بررسی مشکلات ۵ روستای شهرستان دماوند با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم شریف شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، معاون مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دماوند و جمعی از مسئولان ضمن بازدید از روستاهای این شهرستان، پای درددل روستائیان نشستند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، سید احمد رسولی‌نژاد نماینده مردم شریف شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، خادمیان هاشمی نماینده و معاون مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دماوند و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان دماوند از روستاهای زیارت، لومان، زان، اهران و بیدک بازدید کردند.
در این بازدید‌ها در ابتدا اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاها ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده، به بیان مشکلات باقیمانده پرداختند.
تسریع در بازنگری، اجرای طرح هادی و افزایش بافت، آب زراعی( پوشش انهار، لایروبی قنات و..)، مسکن جوانان و مسکن روستایی، رفع نقاط حادثه خیز، تداخل مستثنیات با اراضی ملی، تامین آب آشامیدنی، بازسازی بقاع متبرکه و حل مشکل اراضی کشاورزی واگذار شده از جمله مشکلات مطرح شده بود.
در ادامه نماینده مجلس و مسئولین ادارات، ضمن ارائه گزارش از اقدامات انجام شده و پاسخگویی به سوالات بر پیگیری جدی در سطوح ملی، استانی و شهرستانی تاکید کردند.

 

تعداد نمایش خبر:60

تاریخ درج خبر:شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٢

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: